пʼятниця, 9 грудня 2011 р.
Благодійний ярмарок до Дня студента
У черговий раз талановиті житомирські майстрині взяли участь у благодійному ярмарку до Дня студента в ННІ філології та журналістики ЖДУ ім. І. Франка. Були представлені різноманітні вироби ручної роботи, креативність яких викликала щире захоплення у студентів і викладачів вузу. Було зібрано 150 грн, які було спрямовано на упорядкування стадіону Бердичівської спеціалізованої школи-інтернату для дітей сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування. Школа-інтернат розташована в селі Гришківці Бердичівського району і на повному державному утриманні тут проживає та навчається 167 дітей. Вихованці інтернату мають значні успіхи в спорті, тому допомога в осучасненні стадіону дуже потрібна.
пʼятниця, 18 листопада 2011 р.
Посібник зі вступу до літературознавства
ЗМІСТ
Вступне слово………………………………………………………
Методичні рекомендації………………………………………………
1 РОЗДІЛ. Зміст аудиторної та самостійної роботи зі вступу до літературознавства………………………………………………………
Модуль 1. Специфіка художньої літератури як мистецтва слова……………………………………………………………………..
Практичне заняття № 1. Літературознавство як наука……………….
Практичне заняття № 2. Специфіка художньої літератури…………..
Практичне заняття № 3. Художня література як система…………….
Практичне заняття № 4. Змістові чинники художньої форми літературного твору……………………………………………………..
Практичне заняття № 5. Особливості епічних творів…………...........
Практичне заняття № 6. Особливості драматичних творів…………..
Практичне заняття № 7. Особливості ліричних творів……………….
Практичне заняття № 8. Суміжні родові та жанрові утворення. Їх особливості…………………………………………………………........
Модульна контрольна робота № 1……………………………..
Модуль 2. Поетика літературного твору…………………………
Практичне заняття № 9. Мова художнього твору. Фоніка. Лексика...
Лабораторна робота № 1. Мова художнього твору. Тропи…………..
Лабораторна робота № 2. Мова художнього твору. Поетичний синтаксис………………………………………………………………..
Практичне заняття № 10. Основи віршування…………………...
Практичне заняття № 11. Основи віршування. Силабо-тонічна система віршування……………………………………………………..
Лабораторна робота № 3. Силабо-тонічна система віршування……..
Лабораторна робота № 4. Основи віршування. Види і форми віршування……………………………………………………………….
Модульна контрольна робота № 2……………………………..
Модуль 3. Літературний процес………………………………….
Практичне заняття № 12. Загальні особливості історичного функціонування художньої літератури………………………………..
Лабораторна робота № 5. Розвиток художніх типів творчості і літературних напрямків…………………………………………………
Модульна контрольна робота № 3……………………………..
2 РОЗДІЛ. Тексти і завдання для виконання самостійних і контрольних робіт, поточних письмових робіт………………………
3 РОЗДІЛ. Список рекомендованої літератури………………….
4 РОЗДІЛ. Термінологічний словник…………………………….
ДОДАТКИ………………………………………………………….
Питання для самоперевірки…………………………………………….
Завдання і вимоги до екзамену…………………………………………
Список використаних джерел………………………………………..
середа, 7 вересня 2011 р.
Благодійний ярмарок
На честь початку нового навчального року, 6 вересня, відбувся традиційний благодійний ярмарок, організований об'єднанням WonderLand. Були представлені оригінальні прикраси ручної роботи, сувеніри, листівки та інші цікавинки. Все це викликало справжній захват у студентів та співробітників ЖДУ ім. І. Франка, де ярмарок відбувався. Зібрані кошти - 100 грн, будуть спрямовані на облаштування дитячої палати у опіковому центрі Житомирської обласної лікарні. Спасибі всім небайдужим!
четвер, 11 серпня 2011 р.
Сподівана подорож в Карпати
Несподівана зимова поїздка в Буковель отримала сподіване продовження. Ми з дочкою, яка в очікуванні цієї обіцянки-цяцянки, намагалась майже півроку поводитись дуже чемно, поїхали на 10 днів у Карпати. Літні Карпати нічим не гірші зимових, може навіть кращі, особливо для тих, хто на лижах стояв останній раз у 5 класі. Завдяки пораді добрих людей ми потрапили в один з багатьох райських куточків у Карпатах - у село Татарів, недалеко від Яремчі. Жили в гостинній сім'ї за невеликі гроші з харчуванням. Як бонус для дочки - хазяйські онуки, двоє цуценят, санаторій з дитячим майданчиком і для мене... прохолода! Планували відпочивати довше, але добре, що вирішили так, - дочці, як зазвичай з дітьми буває, набридло, попросилась додому. Все вийшло в міру. Вражень, як розумієте, безліч! Ми їздили в Яремчу, бачили там багато цікавого. Вразила ошатність і доглянутість міста, нові тротуари, гарні клумби і фонтан в центрі. Були на водоспаді. Найбільші враження і в мене, і в дитини - кінні прогулянки. Дорого, але воно того вартує. Хоча загалом все захоплення склалося з чистого повітря, джерельної води, смачної їжі, гостинності і... звісно ГОРИ! Це неперевершенна річ! Отак з новими враженнями, оздоровлені і потомлені, з купою сувенірів і корисних придбань ми в Житомирі.
пʼятниця, 8 липня 2011 р.
Фестиваль "Купальські роси".
Уже традиційно 6 липня в переддень Івана Купала в с. Немиринці Ружинського району відбувся фестиваль народної творчості "Купальські роси" і театралізоване дійство свята Івана Купала. На нього були запрошені майстрині об'єднання "WonderLand", в складі якого і я потрапила на це свято. Враження мої неоднозначні, але попри мій природний скептицизм, таки більше позитивні. Хоча б з огляду на те, який талановитий, щедрий і щирий наш народ. На фестивалі було багато цікавого, але через серйозне недопрацювання організаторів – відсутність афішок і флаєрів-програмок, не можу назвати точні назви і територіальну приналежність всіх учасників. Тому тільки враження. Найперше – від чудової місцини і пишної природи. Свято відбувалось у природному амфітеатрі, що полого спускається до озера, біля якого знаходилась сцена. Сподобались народні хорові колективи з автентичним співом і колоритним репертуаром (не менш колоритним вбранням). Було багато атракціонів для дітей і самих дітей – однозначно добре. Мали можливість спостерігати за фігурами вищого пілотажу, які виконував льотчик-ас, нажаль, неназваний ведучими, карколомні трюки якого я спочатку сприйняла за трюки літачка з радіокеруванням. Отак! Ще було багато народних майстрів з різноманітними виробами. Ще майстер-клас з гончарства. Ще ковалі. Грандіозне вогнище і не менш грандіозний салют. Саме театралізоване дійство справило суперечливе враження, організаторам варто було глибше вивчити етнографічні матеріали і уникнути еклектики. Потомлені у пошарпаному автобусі (народним майстрам, вироби яких викликали щире захоплення гостей фестивалю, дістався старий Ікарус) ми лише до другої ночі добралися додому, мабуть пізніше за всіх. Але воно того варте. Свято вийшло щире і гарне. При можливості, якщо традиція буде продовжена на наступний рік, раджу їхати самим і брати дітей. Враження будуть!
понеділок, 27 червня 2011 р.
Фото-репортаж. Виставка-ярмарок прикрас ручної роботи об'єднання WonderLand до Дня Молоді
субота, 25 червня 2011 р.
понеділок, 7 березня 2011 р.
Ярмарок до 8 Березня
Уже традиційно відбувся благодійний ярмарок в ННІ філології та журналістики ЖДУ ім. І. Франка. Чудові житомирські майстрині зібрались 3 березня у навчальному корпусі № 4 і продемонстрували свої нові творчі здобутки. Зібрані кошти (185 грн) спрямовано на допомогу в лікуванні студентки ЖДУ ім. І. Франка.
Несподівана подорож в Карпати
Зовсім несподівано для себе і для своєї родини мені вдалося організувати маленьку бліц-подорож до Буковелю. Отже 19-20 лютого ми опинились у чудовому краї - в Карпатах. Ми жили в Ясені в невеликому приватному готелі. У суботу прогулялись по цьому невеличкому гірському містечку. У неділю - поїхали в Буковель. Це незабутні враження, особливо для нашої доньки. І хоч дорога до казки була важкою і ми всі потомились, але воно того варте.
неділя, 27 лютого 2011 р.
Ярмарок до Дня закоханих
У День закоханих, 14 лютого 2011 року, в ННІ філології та журналістики ЖДУ ім. І. Франка пройшов черговий благодійний ярмарок "Країна Чудес". Традиційно були представлені яскраві і креативні вироби житомирських майстринь, що викликали захват у відвідувачів ярмарку. Було зібрано 400 грн., які будуть використані для купівлі подарунків для вихованців Житомирської спеціалізованої школи-інтернату для розумово відсталих дітей.
неділя, 13 лютого 2011 р.
неділя, 9 січня 2011 р.
Різдвяний благодійний ярмарок
У переддень свята, 6 січня 2011 року в ТЦ "Житній" відбувся Різдвяний благодійний ярмарок "Країна Чудес". Відвідувачі торгового центру мали можливість придбати ексклюзивні вироби ручної роботи, частина коштів від продажу яких піде на підтримку Житомирської спеціалізованої школи-інтернату для розумово відсталих дітей. Розмаїття витворів молодих талановитих житомирських майстринь вражає. Це оригінальні прикраси, виготовлені з полімерної глини, кераміки, тканини, бісеру. Це витончені листівки ручної роботи. Це яскраві плетені речі (шапочки, сумки, рукавички, шалики). Це ексклюзивні вироби з натурального каміння (кольє, браслети, сережки), представлені майстернею "Моністо". Це кепки, вручну прикрашені кристалами Сваровські. Це смачні букети з цукерок. Важко все перерахувати! Кожна з майстринь представила неповторні яскраві речі, в кожну з яких вкладена часточка її таланту.
Мітки:
благодійність,
вироби ручної роботи,
ярмарок
Підписатися на:
Дописи (Atom)